KONST / Litografier / Färglitografi 14077450
nr 1407 7450
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 30/100. Bladets mått: 76x56, yttermått inklusive ram. 90x71 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:26:19
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse